آرامش در زندگي

هماهنگی در زندگی

هماهنگی در زندگی

برای دستیابی به شادی،

به وجود آوردن هماهنگی در زندگی ضروری است.

واژه ی هماهنگی و تعادل، در این حالت، هم معنی هستند. اگر چرخ های خودروی شما بالانس نباشند؛ در ابتدا، اندکی می لرزند، و سپس لرزش آن ها بیشتر میشود؛ به گونه ای که روی بدنه ی خودرو نیز تاثیر می گذارد. اگر بالانس نبودن چرخ ها، برای مدتی طولانی، ادامه داشته باشد، سبب می شود که بلبرینگ ها و پلوس ها نیز فرسوده شوند.

همچنین در پایان، یکی از چرخ ها از جا درمی آید و حادثه ای جدی اتفاق می افتد.

هماهنگی - شادی

در زندگی شما نیز همین اصول به کار می روند. اگر زندگی شما، به مدتی طولانی، از هماهنگی لازم برخوردار نباشد؛ به وضعیت شغلی و روابط تان آسیب وارد می شود.

درست همان گونه که چرخ ها و بدنه ی خودروی شما، در این وضعیت می لرزد؛ اگر در زندگی نیز از هماهنگی لازم برخوردار نباشید؛ به تنش، نگرانی و ناامیدی دچار میشوید.

دستیابی به شادی واقعی را باید هدف کلی زندگی تان قرار دهید. شما باید از آرامش و اعتماد بنفس کافی برخوردار باشید و احساس کنید که بر همه ی جنبه های زندگی تان تسلط کامل دارید.

درست همانگونه که با بالانس کردن چرخ های خودرو، لرزش آن از بین می رود و برای سریع تر حرکت کردن با آن خودرو به انرژی کم تری نیاز است؛ وقتی شما نیز اندیشه ها، احساسات، عواطف، اهداف و ارزش های خودتان را با یکدیگر هماهنگ می کنید؛ در هر زمینه از زندگی تان عملکردی بهتر خواهید داشت.

برایان تریسی

FavoriteLoadingاین نوشته را به نوشته های مورد علاقه ی من اضافه کن

2 دیدگاه در “هماهنگی در زندگی

  1. سلام شهرزاد عزیز
    چه متن زیبایی . واقعاً چقدر زیبا گفته که “شادی زمانی پدید میاد که بین چیزی که فکر می کنین و می گین و آنچه بهش عمل می کنین ، هماهنگی برقرار باشه ”
    از همۀ انتخاب های خوبتون ممنونم شهرزاد عزیز
    ارادتمند – هومن کلبادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *