با خواندن کتاب، زندگی خود راتغییر دهیم, مطالب الهام بخش

با خواندن کتاب، زندگی خود را تغییر دهیم (۳)

با خواندن کتاب، زندگی خود را تغییر دهیم (۳)

اگر یادتان باشد توی پست‌های قبلی، از عادت خوب کتاب خواندن و فواید بسیار زیاد آن صحبت کردم (با خواندن کتاب، زندگی خود را تغییر دهیم (۱) و با خواندن کتاب، زندگی خود را تغییر دهیم (۲)) و گفتم که می‌خواهم به تدریج، چند تا از کتاب‌های مشهور دنیا را که خواندنشان می‌تواند باعث تغییرات مفید و موثری در زندگی ما شود، به شما معرفی کنم.

کتاب بعدی که می‌خواهم معرفی کنم، کتابی است به نام:

Getting Things Done

نویسنده: David Alle

Getting Things Done

این کتاب در خصوص سامان بخشیدن به کل زندگی شما در قالب یک سیستم و برنامه ای که می‌توانید به آن اعتماد کنید، صحبت می‌کند.

این کتاب، بطور فوق العاده ای طراحی شده برای اینکه تمام جنبه‌های زندگی شما را پوشش داده و به آنها سامان بخشد. اما بکارگیری آن، کمی‌زمان می‌برد و برای مدیریت کردن این سیستم، نیاز به مقداری تلاش و صبوری دارید و اینکه بهش وفادار بمونید.

استفان گایز (Stephen Guise)، مدیر وبسایت http://deepexistence.com و برنده جایزه Deep Existence blog (درسال ۲۰۱۱)، که از سال ۲۰۰۴ در زمینه استراتژی‌های رشد و توسعه شخصی به پژوهش و نویسندگی می‌پردازد، نیز این کتاب را تایید می‌کند.

استفان در مورد کتاب Getting Things Done می‌گوید:

“قبل از اینکه این کتاب رو بخونم، زندگی آشفته و بی برنامه ای داشتم، و حالا بعد از خواندن این کتاب، یک زندگی مرتب و ساماندهی شده ای دارم. اگر چه من درحال حاضر سیستم Getting Things Done رو دنبال نمی‌کنم! (چون خیلی پیچیده است)، اما اصول و مفاهیمی‌که توی این کتاب وجود داره، خودش، به تنهایی، بسیار ارزشمنده. و ممکنه بتونه روش اندیشیدن شما در مورد سامان بخشیدن به زندگی و چگونگی دستیابی به هدف‌هایتان را تحت تاثیر خودش قرار بده.”

و اکنون با این توصیف‌هایی که در مورد این کتاب شنیدید، اگر علاقمندید که این کتاب (البته به زبان انگلیسی است و مثل اینکه هنوز به فارسی ترجمه نشده) را بخوانید و در سامان بخشیدن به زندگی خود، ازش استفاده کنید…

من لینک دانلودش را همینجا برای شما  می‌گذارم:

[tabgroup][tab title=”دانلود کتاب” id=”1″]کتاب Getting Things Done در کتاب‌های شگفت انگیز[/tab][tab title=”نویسنده” id=”2″]  درباره David Alle [/tab][/tabgroup]

 

3 دیدگاه در “با خواندن کتاب، زندگی خود را تغییر دهیم (۳)

  1. سلام دوست عزیز.
   به این وب سایت خیلی خوش اومدین. 🙂
   لینک دانلود کتاب همونطور که در پایین نوشته هم ذکر شده، در برگه ی «کتاب‌های شگفت انگیز» در همین سایت بوده که مدتی به دلایلی، دسترسی به این صفحه رو محدود کرده بودم و متاسفانه بعدا فراموش کرده بودم به حالت اول برش گردونم.
   و حالا خیلی از شما ممنونم که متوجه این موضوع شدید و بیانش کردید تا درستش کنم. (البته اگه بدون اون همه علامت تعجب هم بیان می‌فرمودید، من متوجه می‌شدم… 🙂 )
   از لینکی که خودتون هم گذاشتید تا همراهان این وب سایت این کتاب رو از آنجا هم بتونن دانلود کنن، خیلی ممنونم.
   شاد و موفق باشید و امیدوارم همیشه به یک روز جدید سر بزنید.:)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *