درخششي از نور يك كتاب, دوست داشتنی ترینها برای من، در هفته ای که گذشت, نوشته های من

دوستِ خوبی بود فِرمین، موش کتاب‌خوان

چند وقت پیش، همان‌طور که در کانال هم نوشته بودم، وقتی دنبال یکی از کتاب‌های  مورد‌نظرم در کتاب‌فروشی می‌گشتم، چشمم به کتاب کوچکِ جویده‌شده‌ای افتاد که از خلاقیتی که –  در تناسب با عنوان و مضمون کتاب –  در جلد آن به کار رفته بود، بسیار لذت بردم و در یک لحظه مِهر شخصیت اصلی‌اش: فِرمین، موش… ادامه مطلب دوستِ خوبی بود فِرمین، موش کتاب‌خوان

دوست داشتنی ترینها برای من، در هفته ای که گذشت

مهربانی‌هایی که در بین صحنه‌های تلخ، صحنه‌های شیرین می‌آفرینند

فیلم‌های صحنه‌های شیرین در چند روز اخیر، در بین خبرها و تصاویری – از زلزله کرمانشاه – که قلب مان را به درد آورد، صحنه‌هایی هم خلق شدند که دیدنشان، قلب آدم را گرم می‌کند و لبخندی بر لب مینشاند. قصد دارم دو فیلم کوتاه، از بین صحنه‌هایی اینچنین، (که من رو خیلی تحت تاثیر… ادامه مطلب مهربانی‌هایی که در بین صحنه‌های تلخ، صحنه‌های شیرین می‌آفرینند

دوست داشتنی ترینها برای من، در هفته ای که گذشت

دوست داشتنی ترین‌ها برای من، در هفته ای که گذشت (۶)

پیش نوشت: هفته ی پیش اشاره کردم که میخوام در زمانبندی انتشار این سلسله پست‌ها، به دلایلی که عرض کردم، خیلی تابعِ ترتیب مشخصی نباشم. (یعنی لزوماً این انتشار به صورت هفتگی نباشه) اما از اونجایی که متوجه ی تمایل چند تا از دوستان خوبم از انتشار هفتگی این پست‌ها شدم، تصمیم گرفتم این بار… ادامه مطلب دوست داشتنی ترین‌ها برای من، در هفته ای که گذشت (۶)

دوست داشتنی ترینها برای من، در هفته ای که گذشت

دوست داشتنی ترین‌ها برای من، در هفته ای که گذشت (۵)

پیش نوشت (مهم): راستش تصمیم داشتم این هفته، برای سلسله پست‌های «دوست داشتنی ترین‌ها برای من، در هفته ای که گذشت» (البته با ذکر همین توضیحی که در پیش نوشت خدمتتون می‌گم) پستی رو منتشر نکنم. چون: اولاً – نوشتن اینجور پست‌ها، باور کنید خودش به اندازه ی حداقل ۵ پست مستقل، از من انرژی… ادامه مطلب دوست داشتنی ترین‌ها برای من، در هفته ای که گذشت (۵)

دوست داشتنی ترینها برای من، در هفته ای که گذشت

دوست داشتنی ترین‌ها برای من، در هفته ای که گذشت (۴)

#۱ مجسمه ای از جنس درخت این مجسمه ی قشنگ چوبی به شکل یک روباه رو که توی یک پارک دیدم، با خودم گفتم چقدر خوبه کسانی هستند که با ذوق و حوصله و هنرمندی، چنین مجسمه‌های زیبایی رو از یک تنه ی بی شکلِ درخت، خلق می‌کنن.   #۲ زیبایی رنگ‌ها در متمم وقتی… ادامه مطلب دوست داشتنی ترین‌ها برای من، در هفته ای که گذشت (۴)

با خواندن کتاب، زندگی خود راتغییر دهیم, دوست داشتنی ترینها برای من، در هفته ای که گذشت

دوست داشتنی ترین‌ها برای من، در هفته ای که گذشت (۳)

#۱ جشنواره بین المللی فیلمهای کودکان و نوجوانان سی امین جشنواره بین المللی فیلمهای کودکان و نوجوانان – از ۹ تا ۱۵ تیر ماه – در اصفهان در حال برگزاریه. یادش بخیر. یادمه اون موقع‌ها که نوجوون بودم، مادرم من رو به دیدن بعضی از فیلم‌های جشنواره می‌برد. بعضی فیلم‌ها رو هم از طرف مدرسه… ادامه مطلب دوست داشتنی ترین‌ها برای من، در هفته ای که گذشت (۳)

دوست داشتنی ترینها برای من، در هفته ای که گذشت

دوست داشتنی ترین‌ها برای من، در هفته ای که گذشت (۲)

#۱ فرم برنامه ریزی فردی متمم هفته ی پیش، متمم مطلبی در مورد چک لیست و جدول برنامه ریزی روزانه منتشر کرد، و در این مطلب، فایلی را تحت عنوان: جدول برنامه ریزی فردی، با ما با به اشتراک گذاشت. من هم این فرم رو دانلود کردم وبه اندازه ی روزهای هفته از آن پرینت… ادامه مطلب دوست داشتنی ترین‌ها برای من، در هفته ای که گذشت (۲)

دوست داشتنی ترینها برای من، در هفته ای که گذشت

دوست داشتنی ترین‌ها برای من، در هفته ای که گذشت(۱)

پیش نوشت: احتمالاً شما هم این تجربه را داشته اید که در طول روز یا در طول هفته، چیزهایی بوده اند یا هستند که بیش از موارد دیگر، توجه ما را به خود جلب می‌کنند؛ یا به طور مشخصی به نظرمان دوست داشتنی تر و یا حتی عجیب تر به نظر می‌رسند. تصمیم گرفتم بخش… ادامه مطلب دوست داشتنی ترین‌ها برای من، در هفته ای که گذشت(۱)