دوست داشتنی ترینها برای من، در هفته ای که گذشت

مهربانی هایی که در بین صحنه های تلخ، صحنه های شیرین می آفرینند (+ اصلاحیه)

فیلم های صحنه های شیرین در چند روز اخیر، در بین خبرها و تصاویری – از زلزله کرمانشاه – که قلب مان را به درد آورد، صحنه هایی هم خلق شدند که دیدنشان، قلب آدم را گرم می کند و لبخندی بر لب مینشاند. قصد دارم دو فیلم کوتاه، از بین صحنه هایی اینچنین، (که… ادامه مطلب مهربانی هایی که در بین صحنه های تلخ، صحنه های شیرین می آفرینند (+ اصلاحیه)

دوست داشتنی ترینها برای من، در هفته ای که گذشت

دوست داشتنی ترین‌ها برای من، در هفته ای که گذشت (۶)

پیش نوشت: هفته ی پیش اشاره کردم که میخوام در زمانبندی انتشار این سلسله پست ها، به دلایلی که عرض کردم، خیلی تابعِ ترتیب مشخصی نباشم. (یعنی لزوماً این انتشار به صورت هفتگی نباشه) اما از اونجایی که متوجه ی تمایل چند تا از دوستان خوبم از انتشار هفتگی این پست ها شدم، تصمیم گرفتم… ادامه مطلب دوست داشتنی ترین‌ها برای من، در هفته ای که گذشت (۶)

دوست داشتنی ترینها برای من، در هفته ای که گذشت

دوست داشتنی ترین‌ها برای من، در هفته ای که گذشت (۵)

پیش نوشت (مهم): راستش تصمیم داشتم این هفته، برای سلسله پست های «دوست داشتنی ترین ها برای من، در هفته ای که گذشت» (البته با ذکر همین توضیحی که در پیش نوشت خدمتتون می گم) پستی رو منتشر نکنم. چون: اولاً – نوشتن اینجور پست ها، باور کنید خودش به اندازه ی حداقل ۵ پست… ادامه مطلب دوست داشتنی ترین‌ها برای من، در هفته ای که گذشت (۵)

دوست داشتنی ترینها برای من، در هفته ای که گذشت

دوست داشتنی ترین‌ها برای من، در هفته ای که گذشت (۴)

#۱ مجسمه ای از جنس درخت این مجسمه ی قشنگ چوبی به شکل یک روباه رو که توی یک پارک دیدم، با خودم گفتم چقدر خوبه کسانی هستند که با ذوق و حوصله و هنرمندی، چنین مجسمه های زیبایی رو از یک تنه ی بی شکلِ درخت، خلق می کنن.   #۲ زیبایی رنگ ها… ادامه مطلب دوست داشتنی ترین‌ها برای من، در هفته ای که گذشت (۴)

دوست داشتنی ترینها برای من، در هفته ای که گذشت

دوست داشتنی ترین‌ها برای من، در هفته ای که گذشت (۳)

#۱ جشنواره بین المللی فیلمهای کودکان و نوجوانان سی امین جشنواره بین المللی فیلمهای کودکان و نوجوانان – از ۹ تا ۱۵ تیر ماه – در اصفهان در حال برگزاریه. یادش بخیر. یادمه اون موقع ها که نوجوون بودم، مادرم من رو به دیدن بعضی از فیلم های جشنواره می برد. بعضی فیلم ها رو… ادامه مطلب دوست داشتنی ترین‌ها برای من، در هفته ای که گذشت (۳)

دوست داشتنی ترینها برای من، در هفته ای که گذشت

دوست داشتنی ترین‌ها برای من، در هفته ای که گذشت (۲)

#۱ فرم برنامه ریزی فردی متمم هفته ی پیش، متمم مطلبی در مورد چک لیست و جدول برنامه ریزی روزانه منتشر کرد، و در این مطلب، فایلی را تحت عنوان: جدول برنامه ریزی فردی، با ما با به اشتراک گذاشت. من هم این فرم رو دانلود کردم وبه اندازه ی روزهای هفته از آن پرینت… ادامه مطلب دوست داشتنی ترین‌ها برای من، در هفته ای که گذشت (۲)

دوست داشتنی ترینها برای من، در هفته ای که گذشت

دوست داشتنی ترین ها برای من، در هفته ای که گذشت(۱)

پیش نوشت: احتمالاً شما هم این تجربه را داشته اید که در طول روز یا در طول هفته، چیزهایی بوده اند یا هستند که بیش از موارد دیگر، توجه ما را به خود جلب می کنند؛ یا به طور مشخصی به نظرمان دوست داشتنی تر و یا حتی عجیب تر به نظر می رسند. تصمیم… ادامه مطلب دوست داشتنی ترین ها برای من، در هفته ای که گذشت(۱)